Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert lassu a telefonom?

Miert lassu a telefonom?

Figyelt kérdés

SAMSUNG GALAXY EXPRESS telefonom van. Munkamhoz elengethetettlen programok vannak rajta. ( Facebook, Pages Manager es a Messenger ) Rambol kb 50-130MB mindig szabad. MicroSD kartya nincs benne.

Hiba akkor jelentkezik mikor pl: Pages Manager-bol kozepso gombal kilepek es varnom kell arra hogy letegye kb 4-5mp-et. utana a kezdo kepernyon semmi nem jelenik meg csak sok sok mp utan... es minden alkalmazasom ami fontoa lenne akad, szaggat... mi lehet a hiba? Mit tegyek hogy elkeruljem ezeket?


Helyesirasert bocsi... ep rohanok. Normalis valaszokat kerek! Ill. Elore is koszonom! :)



2014. nov. 18. 17:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem meg azt is hozza irni hogy sokszor magatol bezarja az alkalmazasokat...
2014. nov. 18. 17:35
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Alsó kategóriás android és Samsung is ráadásul
2014. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt tudom... de nem epp erre voltam kivancsi :/
2014. nov. 18. 17:43
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Gyenge. Vegyél erősebbet.
2014. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Akkor tudod, hogy miért lassú
2014. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az anyagiak ezt nem engedik meg... mellesleg par hettel ezelott ilyen problemam nem volt... mostanaban hulyult meg... :/
2014. nov. 18. 18:13
 7/10 anonim válasza:
Gyári beállítások visszaállítása, és megint jó lesz egy darabig. Persze mindent újra kell telepíteni. (tényleg gyenge, elavult hardver) Esetleg facebook stb. frissítések eltávolítása, mindenből valami régebbi verziót használj. Minél újabb verziójú alkalmazásokat használsz, annál hardver igényesebbek.
2014. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom szepen a valaszokat:)
2014. nov. 18. 19:38
 9/10 Wadmalac ***** válasza:

Azért 1 GB rammal nem kellene ennyire szenvednie.

Lesz ott valami háttérben állandóan futó marhaság, ami megállítja.

2014. nov. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Facebook és messenger lassítja androidot.
2014. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!