Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van Lumiákra olyan szoftver,...

Van Lumiákra olyan szoftver, ami lefotózza azt a személyt aki helytelen zárolási jelszót ad meg?

Figyelt kérdés

Magyarul csinál egy képet előlapi kamerával, ha rossz jelszó lett beírva.


Vagy ha nincs, nem írna valaki egyet. Nagyon hasznos kis progi a kíváncsiskodók ellen :)



2014. nov. 19. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
De miért akarná bárki más feloldani a telefonodat? Úgy gondolod, hogy ellopják?
2014. nov. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, hogy lenne.
2014. nov. 19. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sőt, én még androidra se tudok arról, hogy ilyen lenne. :)
2014. nov. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Vannak ilyen szoftverek látam valamelyik csatornán erről egy müsort lopás ellen van de azok fizetősek és az se biztos hogy mo-on van már ilyen a müsorban anglia cégnek kellet x akármenyi öszeget adni és egy laptopról nyomon tudták követni a tolvajt és kép is készült róla ahogy írtad
2014. nov. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
AVG Antivirus van a telomon es a pro verziojaban van lopasvedelemnel ilyen opcio. Titkos fotot keszit arrol, aki megprobalja feloldani, helytelenul es a megadott e-mail cimre tovabbitja a kepet. Szerintem erre gondolsz.
2014. nov. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Androidra CM security. Egyik havernak van. Golndoltam windowsra is van ilyesmi, meg korábban másik havernak régi asus notebookján láttam ilyet. Köszi a válaszokat
2014. nov. 20. 05:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!