Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti miylen iphone 6 tokot...

Ti miylen iphone 6 tokot vennétek ha a pénz nem számitana?

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
én mindenképp valami olyat, ami kevésbé változtatja meg a formáját, ugyanis meglepően kényelmes fogni, pedig én nem vagyok a nagyobb telók híve...most is például egy 4,5"-es telóm van(Lumia 1020), és alapból sem túl kényelmes számomra, és még vettem egy szilikontokot rá, és 1 hétig ha használtam, mert azzal már tényleg kifejezetten kényelmetlen volt fogni. a védelem is fontos, én mindenképp valami szilikontokot vennék, vannak az ilyen plexitokok, én azokban nem bízok, túl merev, egy rugalmasabb tok talán jobban el tudja nyelni az energiát egy esetleges leejtésnél.
2014. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Olyat ami tud helyesen írni.


Ha meg a pénz nem számítana, akkor telefont vennék, nem divat smink tükröt.

2014. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én a legegyszerűbb,de legjobban védő tokot venném meg!


gumi-szilikonszerű védőtök és még azt tenném bele egy zipzáros párnás tokba

2014. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Spigen tokot vennék mindenképpen.

Nézz szét az oldalukon, nem egettengetően drágák és valóban védenek nem csak csilivili.

2014. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ozakinak vannak olyan tokjai, amik nagyon vékonyak és védik a karcoktól a készüléket (Ozaki Jelly), nem veszik el a formáját, van belőle átlátszó, fekete, színes... Nekem is az van, minimálisan még a leejtéstől is véd, de azért nem ez az elsőszámú előnye. Érdemes az istyle-ban kinézni, ott mondjuk nem a legalacsonyabb az ára, de mondjuk ha nem számít, akkor tökéletes hely a vásárláshoz!
2014. nov. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!