Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 130 dual sim telefonban...

DamonSalvatore kérdése:

Nokia 130 dual sim telefonban hol találom azt a mappát (ha létezik), amelyben a bluetooth-szal küldött fájlokat, névjegyeket megtalálom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem tudtam, hogyha névjegyet küldök rá (egy rakást), akkor azt a telefon nem teszi autómatikusan a telefonkönyvbe, így nem mentettem őket minden egyes fogadás után. Viszont amikor újra küldtem ugyanazt a névjegyet, láttam, hogy a fogadott fájl mögé tett egy számot (pl. Gipsz Jakab (1) ) tehát a korábban küldött névjegy is ott lebeg valahol a picúrka 2 gb-s elméjében. Kérdésem az, hogy honnan lehetne előcsalni azt a mappát. Ha ilyen nincs, mivel kicsit, hát "hogyismondjam" telefon ez, akkor bocs a kérdést. Előre is köszönöm a segítséget.

#bluetooth #Nokia 130 dual sim #névjegy küldés
2014. nov. 19. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
küldj egy képet rá és nézd meg, hogy hova érkezik meg, ám inkább szinkronizáld ha lehet és akkor jó helyre fog menni a dolog!
2014. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, megpróbálom :D
2014. nov. 20. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!