Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone on miért nincs szabad...

Iphone on miért nincs szabad helyem?

Figyelt kérdés
Azt irja 4,5 gb foglalt, holott kb. 3 foglalt amit ott az alkalmazasoknál ír hogy mi mennyit foglal. Ha leformázom a telefont és újratelepítek mindent úgy jó, de nem akarom havonta formázni. Mit tegyek hogy legyen helyen tartósan? Aki azt mondja az alkalmazásadatok foglalnak annyit azoknak mondom hogy ott a tárolóhelynél az is belevan számítva és nem kéne 3 gigánál többnek lenni. Bocsi a megfogalmazásért :D
2014. nov. 19. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Az alkalmazások tudnak lokálisan adatokat tárolni. FB-ről pl úgy tudom, előszeretettel gyorsítótáraz minden fellelhető képet, amitől gyorsabb lesz, de többet is zabál.
2014. nov. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az is bele van számolva szerintem. hiszen a facebook alkalmazás addig, amíg be nem jelentkezel, kb. 50-60 megát foglal, utána pedig akár lesz 300 megás is, amit jelez is rendesen. arra mondjuk nekem is az lenne a tippem, hogy az az ismeretlen fél giga a felhasználói részben keresendő, de inkább fájltöredékekről, ilyesmikről lehet szó. talán a legegyszerűbb módja gépre dugni, és iTunes úgyis megmutatja, kb. mennyi helyet foglalnak az egyéb adatok.

megoldás rá a phoneclean például, ami pc-s alkalmazás, és az ilyen régi, fájlmaradványokat kitakarítja. nekem is például első használatkor kb. 700 megányi cuccot szedett le...ha az sem segít, akkor az is lehet, hogy elszámoltad magad, és végülis mégis ottvan az az 500 mega elszórva az alkalmazások között.

2014. nov. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha minden alkalmazás fut,akkor bizony zabál!


beállításoknál tiltsd le az alkalmazásokat,hogy ne fussanak feleslegesen

2014. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!