Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon ez? Doogee LATTE DG450

Jó telefon ez? Doogee LATTE DG450

Figyelt kérdés
[link]

#Doogee LATTE DG450
2014. nov. 19. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Egész jó.
2014. nov. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó telefon. És nem is drága.
2014. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dodi1881 válasza:
Nekem ilyen van. Nagyon imádom, nem cserélném le másra(kivéve ebben a márkában egy másikra, ha úgy alakulna, hogy megtetszene egy másik). Gyors, könnyen kezelhető számomra. Az érintőkijelzője pontosan érzékeli az érintéseket, ez főleg üzenetek írásánál nagyon jó, kevésbé gépeli el az ember. Már egyszer kétszer elejtettem, de semmi baja. A rajta lévő védőfóliát nem vettem le, és a fólia egy picit sem indult még meg, nem jött le. Ár-érték arányban kiváló. Nagyon szép képeket készít, youtou-be videókat kiválóan viszi.
2014. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nemrég rendelten 85 dollárért (25000 ft) a ligh in the box-ról.Sztem nagyon jó,megbízható.
2015. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!