Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefon készüléket...

Milyen mobiltelefon készüléket vásároljak?

Figyelt kérdés
max 60 000ft-ig (de ha van olcsóbbért és nagyon megéri az ára jöhet az is)

2014. nov. 20. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Hatvanért bármit vehetsz , ami tetszik.

Enyhén hazsnált felső kategóriást, vagy újat ami kijön belőle.

Részemről Sony párti vagyok, vagy valamilyen noname kínai, ami fullos, azt kirootolni, custom rom rá, és van egy iPhone nál többet tudó telód. A harvertől nem kell félni, mindegyikben ugyanaz a vacak van belül.

2014. nov. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

androidosból akkor se lesz "iphone-nál többet tudó telefon" ha kirootolod a nagymuterod is


kivétel ha kőkorszaki bluetoothon akarsz file-t küldeni :DD az az egyetlen amit az iphone nem preferál mert egy vicc

2014. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az iphone egy fos, nekem is volt már és nem tetszett. Kérdező szerintem vegyél egy Sony M2-t.
2014. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokkal jobban megéri a Xiaomi Redmi 1S, az Xperia M2-nél.

Stabilabb android rendszer(MIUI), illetve sokkal jobb kijelző(Xiaomi: 1280*720 IPS, Sony: 960*540 TFT). És a Xiaomi még olcsóbb is


[link]

2014. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!