Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-t vegyek vagy Windows...

Iphone-t vegyek vagy Windows Phone-t?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban, melyik a gyorsabb, melyik fagy le ritkábban?

2014. nov. 20. 09:34
1 2
 1/11 nax° válasza:
56%

en nemreg laptopot vettem.

a kerdes csak az volt,hogy hagyomanyos gepet,amin win fut,vagy mac-et?

a mac-ek mar regota nem hagynak nyugodni,igy hat az mellett dontottem.

van olyan gyors,mint a win,szebb,hasznalhatobb,sokkal minosegibb alketreszekbol van osszeallitva es ami ritka,hogy nem tudok ra rosszat mondani,es a hangja is sokkal szebb.

neked biztos szamit a hangminoseg is,mivel telefonrol beszelunk.

bar nekem nem az van,de szerintem almat vegyel.

2014. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

amelyik tetszik.

Az előző versenyzőnek:

Képzeld, nem kell MAcet venni az Apple OS hez, PC n is fut.

MIvel a MAc is PC ma már...

2014. nov. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kinézetre az IPhone tetszik jobban, a WP nekem kissé furcsa... de nerm tudom, hogy az ipHone 5s megéri-e az árát...
2014. nov. 20. 09:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt használom napi szinten, iPhone a magán, WP a céges. Én az Apple-re szavazok.
2014. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 nax° válasza:

ezzel az erovel csodbe is mehetne az apple,nem?

az osx nem windows.

az asztalimon nekem is win van.

de a mac-et nem erre talaltak ki.

2014. nov. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

wp-ről váltottam iphone-ra

és és föld a különbség, imádom

ha van rá pénzed nem kérdés hogy az iphone jobb

minden szempontból

2014. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

egy asztali gépből könnyebb kihozni hackintosh-t, de egy laptop már sokkal korlátoltabb ilyen téren, de végülis ez nem a kérdéshez tartozik.


én huzamosabb ideig használtam iPhone-t, most pedig egy wp-s telóm van már fél éve...kíváncsi voltam, meg fog-e győzni...hát nem győzött meg...szóval én is inkább az iPhone-t ajánlanám...stabilitással nincs sok gond egyikkel sem...ha nagyon negatívumot akarok kiemelni, akkor például wp-n a 8.1 megjelenése óta bugos a gyári zenelejátszó...nem látja a zenéket, kilépeget stb...erre persze van alternatív lejátszó, szóval nem egy nagy baj, de önmagában az, hogy a rendszer saját zenelejátszóját fél év alatt nem tudják olyan szintre javítani, hogy kompatibilis legyen...az gáz. szokták páran mondani, hogy a wp7 még egy nagyjából letisztult rendszer volt, aztán jött a wp8, megszűntek kötöttségek, de sok amúgy jól működő dolog kárára...ezt nagyjából kijavítgatták, jött a 8.1, és megint nullán volt a dolog...például azért régen egy pozitívum volt a 100%-os közösségi platformok integrálása...jobban működött, mint a Facebook alkalmazás pl....és ez most is így van, csak most ahhoz, hogy megossz egy képet, bejegyzést, arra vagy kényszerítve...ami egyébként rettenetesen optimalizálatlan például az iOS-es változathoz képest...lassú egy poszt, kép publikálása...szóval engem az ilyen alapvető, hétköznapi funkciók taszító hibái miatt nem tud meggyőzni a wp...pedig nem lenne rossz, árban főleg odaverné az összes Apple terméket, csak ahhoz az kellene, hogy legalább annyit foglalkozzanak vele, mint az iOS-el, mind belső, mind külső fejlesztésekben.

2014. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni eldönteni. Ne várd a sült galambot hogy majd valaki megmondja neked. Mindkettő stabil, megbízható rendszer. Bár annyiba jobb a WP, hogy felsőkategóriás mobilt kapsz azért az árért, amiért az iphone-k közt csak egy elavult 4s-t kapnál.
2014. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én iPhoneból 5s-t vennék ami nem elavult
2014. nov. 20. 18:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha sok pénzed van, inkább iPhone.

Bár én csak iPadből indulok ki, de az alatt is iOS van, úgyhogy ismerem. Nemcsak stabil, hanem rengeteg program/játék is íródik rá, ami a WP telefonokról sajnos nem mondható el. Stabilnak az is stabil, van egy csomó előnye is, de én iPhone-t választanék.

Más tészta, hogy sajnos (legalábbis nekem) elég kicsi az iPhone 5 és 5s kijelzője :(

2014. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!