Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell iphonera zenét,...

Hogy kell iphonera zenét, képet tenni?

Figyelt kérdés
Most vettem meg az iphone-om és hát azthittem ez egy sima egyszerű dolog, de tévedtem. Eddig androidom volt, és most igazából azt sem tudom mit kezdjek ezzel.. nem tudom hogy kell zenét és képet rakni az iphonera gépről.. valaki tudna segíteni?
2014. nov. 20. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
letöltöd az iTunes-t és azzal.
2014. nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké az le van töltve, de onnan hogyan tovább?
2014. nov. 20. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:

összegzés oldalon kipipálod hogy "zenék és videók kezelése kézzel" és onnantól olyan mint egy pendrive, amit ráhúzol azt feltölti


én minden zenémet beimportáltam itunesba és ott kezelem, ha rendesen fel vannak tag-elve a zenék akkor nincs ennél jobb megoldás, ha sok lopott warezolt zenéd van akkor szar

2014. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!