Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok csinálni?

Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Nagyfateromnak egy régebbi típusú Nokia telefonja van.

Valamit elnyomkodott, és nem tud sms-t küldeni.Megnéztem a számot 06-90 el kezdődik megpróbáltam én is elküldeni, de erre csak ez a válasz üzenet jön : Ellenőrízze az op. szolgáltatást! Pénz van a telón, csak idegesíti, ő meg engem zaklat vele.



2014. nov. 21. 14:17
 1/5 csabika1971 ***** válasza:
Kérdés: Más számra tud SMS-t küldeni? Mert akkor nem a telefonnal van a gond.
2014. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudok más számra küldeni
2014. nov. 21. 14:35
 3/5 csabika1971 ***** válasza:
Akkor a számmal van a gond ahova az SMS-t akarjátok küldeni, és nem a telefonnal.
2014. nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csabika1971 ***** válasza:

Bár hirtelen eszembe jutott valami.

Ha ez a szám fizetős, ahonnan te a saját telefonodról akarsz adott összeget befizetni. Akkor ma már ahhoz engedélyeztetni kell a szolgáltatóval az adott funkciót. És ők fogják be vagy ép kikapcsolni.

Én már régen éltem ezzel (pár éve), akkor még legalább is így volt.

2014. nov. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az oké, de a kártya a nagyi nevén volt, aki sajnos elhunyt és hát tudjátok milyenek az öregek,azt mondta jó lesz neki, ebben az esetben is el tudom ezt végezni ?
2014. nov. 22. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!