Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Illuminati jel a hill climb...

Illuminati jel a hill climb racing-ben?!

Figyelt kérdés
Gondolom sokan ismeritek a hill climb racing játékot. Nos, a legújabb frissítésben bejött a rainbow pálya. És a háttérben ha jól figyeltek, ott van az illuminati lilára színezve. Komolyan, mit gondoltak a fejlesztök mikor ezt belerakták?! Ezzel a játékkal még a 8 évesek is játszanak! A kérdésem az lenne hogy nektek mi a véleményetek? Lehet hogy csk hirtelen én kaptam fel a vizet?

2014. nov. 21. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
A 8 éves szerintem még nem is ismeri ezt a jelet,vagy legalábbis a jelentését nem tudja.Meghát ahhoz jó szem is kell hogy valaki észrevegye.Eléggé elbújtatták a háttérbe.
2014. nov. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is meglepődtem amikor megláttam, de gondolj bele.. Nem véletlenül tették bele. A másik az, hogy lehet, hogy a 8 éves nem tudja mit jelent de a tudatalattija elraktározza. Rengeteg helyen megfigyelhetjük ezeket a jeleket főleg az olyan termékeknél, zenéknél meg bárminél amit főleg a fiatalok használnak akár gyerekek. Mert ugye ők vannak a legnagyobb veszélyben. A hülye, buta embert könnyebb irányítani mint azt aki "lát a vakok között". Népbutítás van mindenhol, hogy a következő és azutáni generációt könnyebb legyen irányítani és befolyásolni. Nézd csak meg Lady Gaga, Justin Bieber és társai nagyon könnyen tudják befolyásolni a tiniket. Amit ők csinálnak az a "trendi" és nem tudom megfigyelted-e de ha valahol egy pici rossz megjegyzést is tesznek rájuk egyből lányok hada kezdi el védeni őket :D
2014. dec. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!