Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont Vásárolja...

Sasika12 kérdése:

Milyen mobiltelefont Vásároljak? Eddig Alcatel one touch s pop-om volt de sajnos tönkre ment. MILYEN 20-25 EZER FORINT KÖRÜLI TELEFONT AJÁNLOTOK?

Figyelt kérdés
Szóval tudni illik nem vagyok egy ügyes ember. Naponta ejtek török össze dolgokat. De ha kell tudok vigyázni amennyire tőlem kitelik a telefonra is. Az alcatelem nagyon jól bírta de sajnos tönkre ment engem is meglepett ,hogy nem az esések következtében. Szóval egy 20-25 ezer forintos telefont szeretnék vásárolni_ androidos első hátsó kamerával ne legyen túl kicsi . Ennyi kikötésem van valamint az akumlátorának legalább 15 órát bírjon ha lehetséges. Mit ajánlotok?

2014. nov. 21. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen árban nem nagyon van ilyen
2014. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy droidosat kell. Nem azért mondom, nekem is olyan van, de most a lumia 530 nagyon jó árban van (20 ezer!)! Én tuti azt választanám. Ha sikerült megtanulni a droidot használni, akkor a WP se lesz probléma. Arról nem is beszélve, hogy gyorsabb, mint az azonos árú droidos telefonok, nem csak a WP miatt, hanem ebben a hardver is jobb.
2014. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha folyton mindent elejtesz, akkor miért akarsz okostelefont venni? Egy max két esés és betörik a kijelző.
2014. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
neked se volt még okos telefonodmi :D egy max két esés és betörik a képernyő...attól függ milyen telefon természetesen nem fogok iphonet venni :D
2015. jan. 1. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!