Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom belső tárhelyre...

Hogy tudom belső tárhelyre teljesen áttrakni az appokat?

Figyelt kérdés

Hogy tudom belső tárhelyre teljesen áttrakni az appokat? Mert ugye van egy app es azt ha áttrakom akkor csak a felét rakja átt kb, a másik fele meg ugyan ugy a telefon memoriajaba marad



Szoval egy appit hogy kell a teljes méretével együtt áttrakni belsőtárhelyre?


2014. nov. 21. 22:38
 1/1 Alex Fly ***** válasza:
Egy app működéséhez az apk-n kívül szükség van egyéb állományokra (adatok, odex, lib, &c.) is. Az unix-filozófia szerint ezek mindegyikének megvan a helye a fájlrendszerben. Ha áthelyezed, akkor a rendszer nem találja meg a standard helyén, ergo nem fog megfelelően működni. Esetedben megoldás lehet az SD-n egy második, ext2 (vagy ennek újabb verziója) rendszerű partíció, melyre a Link2sd programmal ki lehet linkelni a data partíción levő adatokat. Ha nem is mindent, de lényegesen több helyet szabadíthatsz fel, mint ha egyszerűen a csomagfájlt másolnád ki.
2014. nov. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!