Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U telefonom van...

Sony Xperia U telefonom van és eléggé megvan telve a memóriám, átszeretnék mindent rakni gépre, de nem ismeri fel a telefont. Van valami ötletetek, hogy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Telepítettem a PC Companyt is, ki van pipálva az USB -hibakeresés, mindent próbáltam már, de nem megy.

2014. nov. 21. 23:09
 1/4 intrepid ***** válasza:
Samunál, a telefont kikapcs, - bekapcs, és már jó is a kapcsolat. Egy próbát megér. Írd meg, mi lett.
2014. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem jó sajnos :S sok helyen írták a wondershare mobile go program használatát.. arról nem tudsz véletlenül valamit, hogy hogy kell használni?
2014. nov. 21. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az USB kábellel van baj? A töltés megy?


A másik ötletem az, hogy az operációs rendszered túl régi (a gépen).


Én egyébként a Moborobo programot használom fájl átvitelre, de mindenféle külön program nélkül is fel kéne ismernie a gépnek a telefont.

2014. nov. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, tölt. A PC company kiírja hogy csatlakoztatva van. Illetve ha új gépre dugom rá, akkor működik rendesen, de másodszorra már nem megy. :S
2014. nov. 22. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!