Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fehér vagy áttetsző szilikon tok?

Fehér vagy áttetsző szilikon tok?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy új telefont, és szeretnék rá egy szilikon tokot... nem nagyon szeretnék színeset és mivel a telóm fehér ezért vagy fehéret vagy áttetszőt vennék. Melyik lenne a jobb? De ha esetleg tudnátok mondani színeket lehet hogy valamelyik megtetszene:)

2014. nov. 22. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem fehéret vegyél, de ha lány vagy akkor a fehérhez nagyon jól mutat a lila :)
2014. nov. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szilikontok úgyse sokáig bírja, mert kinyulik, elszíneződik stb. Ha drága telefon én inkább olyan tokot vennék amibe be lehet pattintani, és ilyen mágneses vagy patentos a képernyővedo is. Szóval egy rendes tokot, na. 2-3 ezer forintért már van, ugyanannyi, mint a szilikontok.

De ha mégis szilikontokot veszel akkor talán átlátszó, de nem tudom. Én vennék egy csomagoló papírt és azzal bélelnem ki mert nekem az úgy magában unalmas lenne.

Rendes tokbol pedig vannak szép fehérek, meg apró /nagy mintás is.

2014. nov. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Átátszókkal nekem az a tapasztalatom hogy nagyon hamar besárgúlnak, elszíneződnek. . én a színeset ajánlom
2014. nov. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) #1 igen lány vagyok és a lila nem is rossz ötlet.

#2 én is gondolkoztam hogy ha áttetsző lenne akkor olyan mintát/színt tudnék bele rakni ami tetszik.

#3 mindegyik márkánál el tud színeződni?

2014. nov. 22. 10:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Közben olvastam áttetsző szilikon tokokról véleményt..

Az valóban igaz, hogy elszíneződik, de ki lehet tisztítani.

Úgyhogy szerintem is inkább áttetsző vagy színes.

Valahol itt az oldalon olvastam, hogy surlószerrel vagy wc tisztítóval le lehet szedni az elszíneződést, bár nem tudom mennyire károsítja. A kommentelo szerint nem, hát ha utána bő vízzel lemosod, esetleg ecetes mosogatószeres langyos vízzel akkor talán jó.. Nem tudom :)

2014. nov. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!