Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows XP alatt nem sikerül...

Windows XP alatt nem sikerül feltelepíteni az Androidos USB kábelt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Laptopom típusa: HP Compaq 6910p

Próbálkoztam nagyon sokszor, de nem sikerült megoldani a problémát. A varázsló se tudja megoldani. Valami MTP-t is fel akar tenni és azt se sikerül, mert valahonnan le kellene szedni egy drivert, de nem tudom honnan. Hogy tudom megoldani? Fontos. Az SP3 van fent. Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. nov. 22. 10:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Csatlakoztatásnál ír ki az android valami USB menüt?
2014. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Arra akarok kilyukadni, hogy USB Mass Storage módban nem kellene semmilyen program, úgy viselkedne, mint egy pendrive.
2014. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Csatlakozásnál ez jön elő nekem a telefonon:

Figyelem

A számítógépen nem található olyan szoftver, amely felismeri az eszközt. Android File Transfer for Mac OS, illetve Windows XP operációs rendszer esetén 3-as szervizcsomag és 10-es verziójú vagy újabb Windows Media Player szükséges.


A PC Kies letölthető a [link] címről és telepíthető az adatok szinkronizálásához az eszközzel, az adatok biztonsági mentéséhez, illetve az eszköz frissítéséhez (a Windows és a Mac OS rendszert is támogatja)



Ez az érdekes, mivel most az XP-men a 11-es verziójú Media Player van fent...

2014. nov. 22. 19:14
 14/15 A kérdező kommentje:

Na úgy sikerült megoldani, hogy beléptem ide:

Beállítások - Egyéb beállítások - USB beállítások

Az USB-háttértárat bekapcsoltam és így sikerült végre :)

2014. nov. 22. 19:23
 15/15 anonim ***** válasza:
Na, arra gondoltam, csak kissé eltérnek a menüpontok. Lényeg, hogy működik....:)
2014. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!