Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet 4-5 alkalmazás...

Miért nem lehet 4-5 alkalmazástól többet telepíteni telefonomra? (Huawei, részletek lennt)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Vettem egy Huawei ascend y 210-et(Már mindenki okos telefont hazsnál miért ne használnék én is),és kaptam melé egy 8Gb-s memóriakártyát is.Beletettem,és képet zenét,dokumentumot rá tudok tenni,gépről bármit,de ha a play áruházból töltök le valamit azonnal azt írja ki,hogy Nincs elég hely az eszközön..Miért? (8gb-s memóriakártya van benne,és a fájlkezelőnél látom,hogy 1gb van foglalva) Tehát nemtudom mi a gond?! Segítségeteket előre is köszönöm:) Ugy hallotam valamit valahol állítani kell..Nemtudom..Ám néhány alkalmazás nagyon kéne a Play-ből:) Köszönöm!:)

2014. nov. 22. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert a telefonmemóriába menti a cuccot, onnan lehet áttenni SD kártyára.
2014. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké kösszi,de hogyan?
2014. nov. 22. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Letöltesz valamit, bemész az Alkalmazásokba a Beállítások-on belül, rákattintasz a kérdéses alkalmazásra, majd a Mozgatás SD kártyára vagy Áthelyezés SD kártyára lehetőséget választod ki.

Mondjuk az a 256 MB RAM semmire se elég.

2014. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak azt tudod áttenni, amit megenged a rendszer. Roottal valamivel többet. Gyengécske telefont választottál.
2014. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat igen:) Koszonoom:).De nekem pont jo:) Nem vagyok oly fiatal,hogy egesz nap ezt nyomogassam:)
2014. nov. 22. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!