Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » WP-s telókra is ugyanúgy van...

WP-s telókra is ugyanúgy van facebook, messenger stb, mint androidos, ios-esre?

Figyelt kérdés
Bocsi , de még nem volt wp-s telóm, és most készülök egyet beszerezni, mert az android lassulós, az ios meg jó lenne, csak hát drága, ezt arany középútnak látom
2014. nov. 22. 19:27
1 2
 11/11 Boda Gergő ***** válasza:

És mit akarsz te nyitott rendszerrel?? az emberek többségének édes mindegy nyitott-e vagy zárt a telefon op.rendszere; mert nem fogja piszkálgatni a soha életben sem. És igenis fontos (legalábbis néhányunknak), hogy a rendszer ne szálljon el percenként valami f@ szsággal(az értesítési sáv leállt, kívánja-e újraindítani ; az facebook.catana.com folyamat váratlanul leállt ; és társaik), hanem akár megszakítás nélkül az 1. másodperctől kezdve ugyanazzal a sebességgel, akadásmentesen fusson. Nekem még a Lumia nem jött azzal, hogy XY folymat, alkalmazás leállt. Teszi a dolgát.


És ne gyere nekem azzal, hogy kevesebb rá az alkalmazás: van rá minden ami kell, csak nincs tele felesleges sz@ rral az áruház, mint a droid esetén. 100 droid apk-ból 90 hulladék (és szó szerint, még arra sem jó).


Élményileg a facebook és messenger lehet nem ugyanaz mint droidon, de semmivel sem tud kevesebbet mint ott. Sőt...


+ pont a WP-nek van rá flash támogatás, droidra viszont nincs, hála az Adobe húzásának.


Félre ne érts, nem bántom a Droidot: NEHÉZ ÚGY MEGÍRNI VALAMIT, HOGY AZ AZ AUTÓTÓL KEZDVE AKÁR A KENYÉRPIRITÓIG ELFOSSON BÁRMIN, DE AZÉRT A DROID SEM ISTEN! SZÉP TELJESÍTMÉNY AMIT ELÉRTEK, SŐT PICIT TALÁN TÖBBEN HALLANAK A LINUXRÓL, HÁLA NEKI, DE !!!!!!!!!


KINEK, MI A JÓ? DROID , VAGY WP?


SZUBJEKTÍV. SZERINTEM.


NEKED A DROID, MERT VAN RÁ 1000 APP, ÉS EGYÉBB OKOKBÓL,


NEKEM ÉS MÁSOKNAK A WP, MERT STABILL, KEVESEBB RÁ A HIBÁS FUNKCIÓNALITÁSÚ APP, MERT...


Különbözünk egymástól mi emberek is, miért kéne mindnyájunknak ugyanazt szeretni?


Remélem nem bántottalak meg sem téged sem más Droidost.

2014. nov. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!