Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z1 keszulekem...

Sony Xperia Z1 keszulekem beazott, meghalt. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Beleugrottam az uszodaban vele a vizbe, de fel meter ala, alig ment a telefon, es mikor kijottem, akkor lefagyott es hirtelen bejott a lezarokep, de nem erzekelte az erintest. Azutan fokoztaosan csikokkent elsotetult a kep. majd kb 2 oraig nem csinalt semmit, azutan megnyomtam a feloldo gombot es kicsit eletre kelt de az egesz kep vibralt es megint olyan furcsan zarodott le, s tobbet mar nem lehetett feloldani. Hosszan nyomtam a lezaro gombot es 3-at rezgett a keszulek es azota semmi, 1 napja halott. A kamerak belulrol parasak, szoval tuti beazott. Nem szabadna egy ilyen felso kategorias keszuleknel ez megtortenjen. Na de mit csinaljak? Toltore nem rakhatom, hogy hatha felkel, s akkor hogyan tovabb?

2014. nov. 22. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél másikat mert ennek annyi.
2014. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pff. Igen. Ennek annyi. És beázásra garancia sincs.


R.I.P

2014. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nemhiába írom, hogy soha többet Sony. Jó drága vízálló telefon, azt néhány szerencsés kivételtől eltekintve ott ázik be ahol tud. Ennyi.
2014. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

arrrgggggggghhh :@ 220000 forintomba fajt ez!! Rohadt

sony.

2014. nov. 22. 23:21
 5/7 hankaapuja válasza:
Szerintem a telefon vízállósága nem arra való, hogy megfürödjünk vele :-) Inkább csak arra, hogy ne párásodjon be, ha esőben telefonálunk, és ne zakkanjon meg, ha magammal viszem a fürdőbe és a gőzbe. De tök mindegy! Ha nem ázik be, akkor csak egyszer ejtsd el bármelyiket, biztos, hogy viheted szervízbe. Szerintem nem azért készülnek, hogy leéljük vele az életünket boldogságban, hanem elromoljon, eltörjön és újra kifizesd ezt az összeget egy másikért, lehetőleg minél hamarabb.
2014. nov. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg arra való, legalább is én arra vettem. Mivel így reklámozzák. És persze az emzem5is beázott. Természetesen a garancia lejárta után 2 héttel.
2014. dec. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem a telefonnak kell úsznia a medencében, hanem az embernek... lel miféle ombrék vannak
2015. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!