Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gigabyte Gsmart Arty A3 vagy...

Panka1986 kérdése:

Gigabyte Gsmart Arty A3 vagy Lenovo A536?

Figyelt kérdés
Ekettő telefon között vacilálok, szerintetek melyik jobb, melyiket érné meg jobban megvenni? Valakinek, van valamilyen tapasztalata ezekről? Esetleg érdemes lenne ebben az árkategóriában valami mást nézni?

2014. nov. 23. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Lenovo!! Ez a legjobb a kategóriában.
2014. nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem lenovo van, teljesen jó, kb. csak jót hallani róla.
2014. nov. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Második, Te tapasztaltál bármi negatívumot. Olvastam, hogy időnként nem lehet hallani a Lenovoról telefonáló ember túl jól, tehát halk a mikrofonja. Erről tapasztalat? A másik a garancia, mert EM*g-on 2 év garira adják, máshol egy. Erről tudsz valamit?
2014. nov. 23. 11:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem jó a mikrofonja, én edigital-nál vettem. Én eddig semmi negatívumot nem tapasztaltam, max. a képernyője, ha ez valakinek annak számít, hogy nem IPS-es és nem hd, de ez engem nem zavar.
2014. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig IPS kijelzője van Az A536-nak. Csak viszonylag alacsony felbontással. De ebben az árkategóriában ez is pont jó!
2014. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Érzékelhető ebből bármi is? Bármint, hogy a kijelzőjénél zavaró, hogy csak ekkora a felbontása? Mert mindenhol csak jót olvasok a telefonról.
2014. nov. 24. 09:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem valami magas a felbontás de legalább IPS kijelzője van. Ez mindenképp jó pont. Amúgy nem vészes a kijelző. Teljesen jó ennyiért.
2014. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!