Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon a lumia 720?...

Kiscetlin kérdése:

Milyen telefon a lumia 720? Érdekelne a negatív és a pozítív dolgok is róla És megkapja e majd a legújabb frissítéseket a telefon? És megéri e 45000 Ft venni egyet?

Figyelt kérdés

2014. nov. 23. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A 720 sose lett népszerű, mert az árazása felsőkategóriás volt, de a tudása alsó. Én a helyedben megvárnám az 535-öt, vagy megvenném a Prestigo windows-os telefonját(35e most az edigitalban)
2014. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha nem vagy nagy felhasználó hanem főleg telefonálás zene akkor igen. ha teletömnéd appal és évekre tervezel akkor nem. Nekem még 720-am van és nem váltok egyelőre. A legfőbb problémám, hogy az 5"-os lapátok nekem már nagyok.
2014. nov. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!