Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z3 Compact vélemény?

Sony Xperia Z3 Compact vélemény?

Figyelt kérdés
Telefont készülök venni és amint megláttam ezt a készüléket egyből bele is szerettem.Kinek mi a véleménye róla megér e 500 Eurót és meddig kap majd frissítéseket.Mi az előnye és hátránya a telefonnak, és van e hasonló tudású telefon mint ez ebben az árkategóriában?

2014. nov. 24. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

A legjobb "kisméretű" telefon, pont.

Ha 5"-nél kisebb csúcskategóriás készüléket akarsz (ami nem iPhone 6), akkor más szóba sem jöhet.


Előnyeit nem tudom elkezdjem-e felsorolni, mert közel minden része előny. A legjobb üzemidővel rendelkező telefon, szép kijelző, vízálló, jó kamera, erős hardver, elég jó szoftver.


De a hátrányait is leírom, mert akad.

Kamerája bár elég jó, azért nem tökéletes, sokkal jobb is lehetne, a hardver megvan hozzá, csak szoftveresen nem a legjobb. Ha majd megkapja a Lollipop-ot és tud RAW-ba fotózni akkor ezzel nem lesz gond, meg most is elég szép képeket csinál, de azért nem a csúcs.

Szoftveresen elég jó, de azért nem stock Android. Gyorsnak gyors, nem akad, Sony azért nem barmolta úgy el a szoftvert, mint egy Samsung, de a stock Android akkor is jobb. Viszont 4,6"-es kijelzővel még így is ez a legjobb telefon.


Frissítéseket 2 évig várhatóan simán fog kapni, hisz az Xperia Z is közel 2 éves és még megkapja a Lollipop-ot, szóval ettől nem kell tartani. Annyi, hogy mivel ez nem Nexus, így több hónap lesz, mire megkapod a frissítést hivatalos formában.


"van e hasonló tudású telefon mint ez ebben az árkategóriában?"


Ebben az árkategóriában van, de ahogy már vagy kétszer is írtam, ha fontos a kompakt méret, akkor más szóba sem jöhet.

2014. nov. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ .azt még elfelejtettem megkérdezni,hogy atoll nem kell félni ,hogy üveg? nem karcolódik és nem törik el?


esetleg akinek megvan a Z3C a tapasztalatait elmondhatná

2014. nov. 24. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb telefon kompakt méretben. Ennek a telefonnak nincs igazi riválisa!
2014. nov. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lois Griffin válasza:
Most nézd.... ha leejted, és mondjuk kavicsra esik akkor nyilván törik. Egyébként nekem szilikon tokban van, plusz egy zipzáras tokban, ami úgy egészben védi mindentől, fólia nincs rajta, bár gyárilag kaptam hozzá, de nem tettem rá. Ha telefonozok akkor ugye csak a szilikon védi, de mivel hajlamos vagyok rá, hogy kiessen a zsebemből stb. így ha nem használom, akkor beleteszem a másik tokba is Lassan két hónapja használom egy apró pici hajszálkarc sincs rajta, tökéletesen elégedett vagyok vele. Lollipora frissítettem, akadásmentesen fut, teszi a dolgát, eddig még soha nem fagyott, vagy akadt meg. Kamerája szerintem csúcs, gyönyörü képet csinál. Semmire nem cserélném le, jöhet nekem bármilyen S6 stb... Ennél tökéletesebben nem is választhattam volna telefont. Remélem még nagyon sokáig használhatom, mert imádom. :)
2015. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!