Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z3, Samsung...

Sony Xperia Z3, Samsung Galaxy S5, Nokia lumina 930 vagy iPhone 6?

Figyelt kérdés

Nem kérek márka szidást, se os szidást, csak írjátok le ezek közül ti mit vennétek.

Kemény munka árán összejött elég pénzem egy ilyen "csúcskategóriás" telefonra, de nem tudom eldönteni melyiket vegyem.


Szóval csak egy telefon nevet írjatok meg max egy pici véleményt :)


2014. nov. 24. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Z3 típusú telefonom van. Megvagyok vele elégedve, kb annyira mint az egyik legjobb barátom az i6-jával. Többiről nincs véleményem.
2014. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
az i6 a legjobb a kiforrottsága miatt, meg az árát is az tartja a legjobban, ha ez szempont
2014. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Sony!!!!!!4
2014. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szívesen!
2014. nov. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én szerintem sony,az iphone nem olcsó csak akkor ha kő gazdag vagy nokia se rossz viszont a samsung egy piiiiiii béna
2014. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!