Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Xiaomi...

Mi a véleményetek a Xiaomi telefonokról?

Figyelt kérdés
Akarok venni egy Xiaomi Note 4g LTE telefont és szeretném kikérni róla a véleményeteket, személyes tapasztalotok stb. minden jöhet róla:)

2014. nov. 24. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ott e kereső, már egy rakat témában szerepelt a Xiaomi.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=xiaomi&kateg..

2014. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
keresgéltem már, de engem konkrétan ez a telefon érdekel amit leírtam
2014. nov. 24. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon is megéri. Stabil, gördülékeny, könnyen használható minőségi telefon. Mindenképp megéri!!
2014. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy ismerősnek van ilyen. Viszont vele azóta csak egyszer találkoztam, akkor elégedett volt vele. A fiának Redmi 1S van. Azzal sincs gond.

Nekem Mi3-am van, több ismerősnek van még Redmi 1S. Mind elégedettek vele.


Ez a készülék nem sok embernek van a többihez képest, a túl nagy mérete miatt. Viszont ár/érték arányban nagyon jó és jó minőségű készülék is. Nagyon jó a szoftver támogatás is a xiaomikra.

2014. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) sokat segítettetek
2014. nov. 24. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!