Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 25-30 ezerért milyen okostelef...

Kozák Róbert kérdése:

25-30 ezerért milyen okostelefont vegyek?

Figyelt kérdés
Maximum 30 ezer ft-ot szánok rá. Elsődleges szempont, hogy netezni tudjak rajta, játszani semmit nem akarok. Windows rendszerű se legyen, hanem androidos. A másik fontos szempont, hogy ne ilyen Samsung pocket neo méretű legyen, hanem egy iphone 4 méretű telefon. És lehetőleg min 512 RAM legyen benne. Biztos, hogy létezik ilyen telefon, de nem nagyon vagyok otthon a mai telefonvilágban, főleg az újdonságokkal kapcsolatban. A segítő szándékú emberek válaszát szívesen várom, a nyomorék humorheroldok meg elhúzhatnak a fa**ba.
2014. nov. 24. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sony xperia E1 ?
2014. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"ne ilyen Samsung pocket neo méretű legyen, hanem egy iphone 4 méretű telefon"

Azok majdnem ugyanakkorák...

2014. nov. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tudom nem ezt a választ várod, de harminc alatt nem kapsz kártyafüggetlenül jól használható okostelefont. 45 körül vannak alap androidok, de azok is max. 2 évig ha bírják tartani a lépést a fejlődéssel.


Szóval ha harmincnál többet nem tudsz rászánni, inkább próbálkozz valamelyik szolgáltatónaál. Legalábbis én így gondolom.

2014. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Szolgáltatónál se kapsz 30ért normális telefont, a Telekomnál is olyan van 30990ért aminél a Galaxy Ace is jobb.
2014. nov. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nokia Lumia 520


[link]

2014. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 530
2014. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem kell, hogy kártyafüggetlen legyen, és nem is baj ha "2 év múlva elavult" lesz, mert én úgy is 6-8 évente veszek telefont, a mostanit is 7 éve nyúzom és most szántam el cserére. Nokia lumiát nem akarok venni, mert ez a csempés stílus nagyon nem jön be. A többi válaszolónak köszönöm, és még várom az ötleteket.
2014. nov. 26. 18:45
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem kell, hogy ilyen hú de jó telefon legyen, nem játszani akarom használni, csak a facebook, chat, és az internet menjen rajta, és ne ilyen mini telefon legyen a többi lényegtelen igazából
2014. nov. 26. 18:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Ennyiért csak minitelefont kapsz.
2014. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Androidos ennyiért normális nincs! Csak windows phone!
2014. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!