Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a telefonom...

Miért csinálja ezt a telefonom? Bővebben

Figyelt kérdés
a chrome gyárilag rajta van, le sem tudom törölni. egyik nap beírtam valamit a keresésbe, beadta a találatokat, rámegyek az elsőre és átirányít egy adfocus nevezetű oldalra. a lényeg hogy már mindenhonnan oda irányított át, rá akartam keresni mi ez, de onnan is oda adott vissza, semmit de semmit nem tudok csinálni vele. letöltöttem többféle vírusirtót, egyik szerint sem vírusos a telefonom, aztán most meguntam, formáztam a telefont meg az sd-kártyát is és még mindig ezt csinálja. mi a fene lehet vele? minden más működik meg jó rajta, csak a böngészők irányítanak át erre az oldalra. bevittem egy sráchoz a telefonboltba, ő se tudott hirtelen mit mondani rá. az alkalmazások amúgy futnak meg minden. van ötletetek?

2014. nov. 24. 23:18
 1/3 Boda Gergő ***** válasza:

Az adfocus a személyre szabott hírdetésekért felelős szerver. A készülék ip címe alapján a helyadatoknak megfelelő reklámokat jelentett meg a kért webhelyen.

Milyen telefonról van szó, csak nem valami kínai csoda?

2014. nov. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igaz szinte mindent kínában gyártanak már, de nem, samsung galaxy ace 3, most tavasszal kaptam újonnan. köszönöm szépen! igen észrevettem hogy nem mindig csinálja ezt, ma az előző két naphoz képest kevesebbszer adta be, lehetett rajta keresni normálisan. szerinted elmúlik ez egy idő után?
2014. nov. 25. 16:50
 3/3 Boda Gergő ***** válasza:
gyakorlatilag minden oldalra belépésnél lefut. Lehet hogy a keresett oldal szerverével vannak gondok és éppen nem érhető el az adott oldal.
2014. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!