Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudok venni akksit Akai...

Mixxedx kérdése:

Hol tudok venni akksit Akai Pha 5800as telefonhoz?

Figyelt kérdés
Kerestem már neten, boltokban de sehol nem találok ehhez a típushoz. Nagyon fontos lenne mert ami van már púpos és aktív használat mellett 2órát ha talán bír. :/

2014. nov. 25. 06:49
 1/3 anonim ***** válasza:
kb sehol, pont ez a baj ezekkel, olcsók. de support az egyenlő a nullaval
2014. nov. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért vettél ilyen telefont? Vegyél normálisat szerintem, mert így nyűg lesz vele, hidd el..ha eddig nemvolt az...
2014. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2013. augusztus 26-án vásároltam az Interneten keresztül ATD-TECH KFT-től ( 1107 Budapest, Száva utca 9. ) egy AKAI PHA-5800 5" Android okos telefont 40.000 forintért.


A jótállási időn túl a telefon akkumulátora ismételten – korábban egy alkalommal nagy nehezen már kicserélték ezt – tönkrement, a készülék használhatatlanná vált. Több hónapon keresztül tartó utánjárásom eredményekén végül a forgalmazó cég alkalmazottja arról tájékoztatott, hogy többet már nem fognak kapni ilyen akkumulátort, ezért a kérésemet nem tudják teljesíteni. Felháborodásomra az ügyintéző flegma stílusban úgy reagált, hogy ott reklamálok, oda megyek, és azt csinálok, amit akarok.


Negatív tapasztalataim miatt senkinek sem ajánlanám, hogy Akai márkájú terméket vásároljon, és ezzel több ezer forintot ajándékozzon a forgalmazó cégnek olyan készülékért, amit rossz esetben még egy évig sem lehet használni.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, sehol nem tudtam hozzá akkumulátort venni.

2015. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!