Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP, Sony Xperia...

Sony Xperia SP, Sony Xperia E3, vagy Samsung Galaxy Ace 4?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most tervezem lecserélni a régi telefonomat, és ezt a 3-at néztem ki, de nem tudok dönteni.

Melyik érné meg jobban, és miért?

Esetleg tapasztalatok?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. nov. 25. 20:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Papíron az SP a legjobb. De a telefon egy szubjektív dolog, én a Samsungot választanám.
2014. nov. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Leginkább játékra, zenehallgatásra és netezésre, esetleg fényképezésre használnám.

Miért pont a Samsungot választanád, esetleg van valami indoklás?

2014. nov. 25. 20:39
 3/17 A kérdező kommentje:
Mellesleg ment a zöld kéz. ^^
2014. nov. 25. 20:39
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Én nemrég vettem telefont.

Sony M2. Imádom! Gyors, teszi a dolgát, szép képeket csinál és a hangja is ott van a szeren. Én csak ajánlani tudom. :)

2014. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%

Mert ő egy Csámcsung b.z., azért!!!!!!!


És mellesleg az E3. Újabb, illetve még támogatot! A SP már nem! A Csámcsung meg tipikus Samu. Vagyis gagyi!

2014. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ment a zöld kéz.

Igazából én is nézegettem már az M2-t, de használtan venném, maximum 35.000-ért, és nem nagyon találtam ebben az árkategóriában M2-t.

2014. nov. 25. 20:44
 7/17 anonim ***** válasza:

Előfizetéssel vettem az M2-őt. Kuponnal 32.900 Ft volt.

Magáért a telóért nem sok. Meg amit fizetek havonta a díjcsomagért, egyébként is rátöltöttem mindig. Szóval nekem így megérte. Nem tudom téged mennyire riaszt el az előfizetés. Használtan én egyszer már befürödtem egy telefonnal. Azért adták be, mert vacak volt az egész. Vigyázz velük, jól nézegesd meg, nyomkodd. Ha az eladó húzza a száját, akkor is időzz el vele, mert nem mindegy mire adod ki a pénzed.

2014. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagyok kimondottan Samsung-párti, elismerem hogy mindkettő Sony jobb mint az Ace 4, de nekem nem tetszenek, a Sony alkalmazásboltja sem a legjobb. Meg az egész felhasználói felülete jobban fekszik, a kezelése is egyszerűbbnek tűnik. És ha véletlenül az Ace 4 mellett döntenél, a hihetetlenül kultúráltan fogalmazó kolléga csak megszokásból szídja a Samsungokat, de megvannak a hibái, mint minden telefonnak.
2014. nov. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

7/8 : Köszönöm a választ, megnézem majd mindenképpen boltokban is akkor az M2-t. Igazából a mostani Xperia L-t is használtan vettem, és nem volt semmi baja, remélem a leendő telefonomnak se lesz.


8/8: Sosem volt még Samsungom, csak Xperiám, ezért nekem például nincs is véleményem róla. Ezért kérdeztem igazából, melyik lenne a jobb. Remélem lesz alkalmam valahol/valakinél kipróbálni az E3-at, vagy az Ace 4-et(mert igazából ez a 2 ami most megtetszett kis utánanézéssel).


Ment a zöld kéz nektek!

2014. nov. 26. 17:34
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Én SP tulaj vagyok. A telefon 4.1es androiddal kiválóan működik.Nincs fagyás, minden játék gyönyörűen fut rajta és iszonyat szép éles képeket csinál( nyilván amit egy középkategóriától el lehet várni).A 4.1 androidnak egyetlen bakija a gyenge wifi volt, bár én ezt nem vettem észre, de másoknál hallottam, hogy fenn áll a probléma.A 4.3 android teljes csőd,fagy, újraindul,kilép, nem érzékel a képernyő, egyszerűen használhatatlan.Most egy SlimCat rommal ketyeg, iszonyú gyors, hibátlanul működik.Összességében hardverileg egy nagyon jó telefon, az, hogy nem optimalizálták megfelelően a frissítést rá bármelyik telefonnal megtörténhet.Ja és a KitKat nem jön ki rá, de amíg sorozat gyártásban jönnek ki az új romok addig senki nem bánja, hogy nem lesz KitKat :) Ebben az árban a legjobb választás(bár kicsit elfogult vagyok)

Én igazság szerint nem vennék Samsungot, de ez egyénfüggő.Nekem bonyolult, hogy Kies kell mindenhez és a túlexponált kijelző sem tetszik.Szerintem nézz teszteket, fórumokat és döntsd el melyik lenne neked a legmegfelelőbb.

2014. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!