Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M2 tényleg széria...

Sony Xperia M2 tényleg széria hibásak?

Figyelt kérdés
Ilyen telefont szeretnék venni,de sokan panaszkodnak rá hogy széria hibásak megbízhatatlan és én meg nem akarok "állandóan" szervízbe járkálni ezért fontos lenne a válaszotok hogy igaz e? Vagy akinek van ilyen teloja tud véleményt mondani? Előre is köszönöm:)

2014. nov. 25. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És kik azok akik panaszkodnak rá?
2014. nov. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Itt is olvastam egyet,meg Facebookon valami telefonos csoportba h azok :/ pedig ezt akarom nagyon mert nagyon nehezen meg van rá a pénz
2014. nov. 25. 21:54
 3/11 anonim válasza:
Szia. nekem sony xperia m2ön van . nagyon jó és nincs rá panaszom. nekem gyors, nem fagy le, én szeretem.
2014. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Uhh az jó! :) kb mióta van meg neked ha szabad megkérdezném?? És még valaki??
2014. nov. 25. 22:04
 5/11 anonim válasza:
Anyukámnak van M2-je és tényleg gyors, de azt egyáltalán nem mondanám, hogy nem fagy le. Van mikor csak újraindítással lehet megoldani, hogy egy-egy programot ne állítson le folyamatosan. Ezen kívül a kamerája szerintem ritka trágya és a nevekhez a csengőhangot is baromi nehezen lehetett beállítani. Nem a világ legjobb telefonja. Szerintem egyáltalán nem éri meg az árát. Ugyanolyan, mint egy másik 30 ezres vagy 50 ezres Xperia. Ja és folyamatosan tölteni kell. Az a STAMINA vagy mi a fene mód meg nem jó semmire. Alig 3 hete van meg. Egyelőre ezeket a hibákat véltem felfedezni benne.
2014. nov. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Testvéremnek van m2-je és ő nem tapasztalta ezeket a hibákat, amit az előző leirt. Idén júniusban vette a telefont.
2014. nov. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én régóta használok Xperiákat. Most több mint egy hónapja van meg az m2 és érzem a fejlődést az előző telefonokhoz képest. Az én véleményem: akkumulátor remek, kijelző jó, kamera (lehetne jobb) határ eset, gyorsaság kiváló. Fagyást még nem tapasztaltam egyszersem pedig van rajta vagy 20 nem gyári alkalmazás legalább. Én csak ajánlani tudom.
2014. nov. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szerintem hanyagold az M2-öt. Már ha kézbe veszed érzed,hogy semmi "anyag" nincs benne. Hasonló ár.kat Z1 c :) abban nem fogsz csalódni.Talán kicsit a 20.7mp kamera okoz kellemetlenséget mert ha tokban van akkor a vaku miatt nerm csinál túl megnyerő fotót. Egyéb negatív észrevételem nekem sem és ismerőseimnek sem volt.
2014. nov. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Wadmalac ***** válasza:

Én csak a z-mre tudom alapozni a véleményemet, én nagyon elégedett vagyok. Most lesz egy biztosításos javításom, így egy év után ennyi hibát tudok elmondani:

1. egy év alatt a folyamatos nyitogatásba belehalt az USB aljzat kupakjának tömítése. Későn vettem dokkolót.

2. a készülék ráesett másfél méter magasról egy porcelán gyertyatartóra. A gyertyatartót szilánkokra törte, de a kijelző üvege is berepedt a sarkán.

3. valahogy, valami ütődéstől bemozdulhatott a kamerát körbevevő króm gyűrű és így a vaku fénye beszűrődik, zöldes homályt tol a vakus fényképek szélére.


Szoftveres problémát nem tudok mondani, a 4.4.2 rom érkezése után váltottam főzött romra, az azóta is tökéletes, a gyáriról nem tudok nyilatkozni.

Akku tökéletes, továbbra is kétnapos átlagot produkál.


Ezelőtt egy X8-am volt, az is megbízható jószág volt, csak ott is ki kellett dobnom a gyári 2.1 romot, egy 4.1 főzöttel használtam problémamentesen.


Nekem az első telefonom egy Ericsson GH388 volt, remek készülék volt akkoriban, azóta is márkahű vagyok, minden Ericsson, Sony-Ericsson majd Sony telóm jól teljesített.

2014. nov. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Legalább ne írt volna valaki akkora baromságot, hogy az m2 meg a z1 compact egy árkategória...

Míg az m2 már 49ezertől kapható, addig a z1 compact 86ezertől... Persze előfizetéssel lehet egy áron kapni, de akkor a díjcsomag drágább vagy pedig a telefon havi részlete több...

2014. nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!