Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom, hogy egy bontatl...

Honnan tudom, hogy egy bontatlan dobozos iphone 5s eu-s, illetve, hogy valóban független?

Figyelt kérdés

Eddig mindig az apple.hu-ról rendeltem, az volt biztos, azonban most kecsegtet a telefonosoknál árult "független" új készülékek.

A hivatalos oldalon 185.000ft körül lenne, azonban találtam kb 5 árusítót is, ahol 142.000 ft egy független, aktiválatlan teló!


Tudom, hogy a dobozon van egy szám, ami be lehet írni neten és kidobja az infókat a pontos készülékről, azonban honnan tudom, hogy valóban független-e vagy csak függetlenítették, esetleg nem az EU-ból van, hanem usa vagy uk szolgáltatós?


Hogyan lehet ezeket levizsgálni vásárlás előtt?


[link]


Például itt van a gsmvonal, gsmhome, mobilkereskedes, ujmobilok.hu stb.

Ez mind megbizhato bolt, mindenhol 142 ezer alatt aruljak a fuggetlen keszulekeket!


Hogyan tudok mindent ellenorizni?

Illetve ha minden stimmel, akkor erre a telefonra is 2 ev gyartoi garancia lesz, szoval ha beadom a becsi utra vagy a 3 apple szerviz egyikebe, akkor cserelik par napon belul vadi uj keszulekre?



2014. nov. 26. 00:21
 1/1 anonim ***** válasza:

ha két év gyártói garancia van a dobozon, akkor az annyi...de...az nem úgy van, hogy újra cserélik, mert akkor mindenki nyakló nélkül cserélné..

valami baja van a vasnak, akkor szervíz, és alapos vizsgálat, hogy mi az oka a hibának..


a gsm boltok pedig nem árulnak olyan vasat, ami nem az, amit igérnek...a piacon esetleg, vagy egy aluljáróban, szatyorból...


a többi stimmel.

2014. nov. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!