Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony vagy Samsung, maximum 60...

Sony vagy Samsung, maximum 60 ezerért?

Figyelt kérdés

Lehetőleg a 60 ezres határt nem szeretném megközelíteni, feltöltőkártyás T-mobile-os telefont akarok venni (de a kártyafüggetlen is szóba jöhet...)


Első sorban Sonyban és Samsungban gondolkodtam, Sonyból pedig ezek merültek fel eddig:

Xperia SP, Xperia E3, Xperia M, Xperia V, Xperia C


Örülnék a javaslatoknak, tapasztalatoknak, valamit kártyafüggetlen teló internetes beszerzése esetén egy megbízható bolt tippnek is.


Előre is köszi.



2014. nov. 26. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem Samsung s5öm van... kicsit nagyobb kategória, de előtte meg sony-m volt. Hááát figyelj.. akármennyivel tud többet az s5 (vízálló, pulzus számláló meg mi a fas...om) a Sony xperia x10em jobban a szívemhez nőtt.. (ha nem megy tönkre 3 év után még mai napig azom lenne.


Samsungok jók, de a Sony telefonok különlegesebbek. Máig gondolkozok, hogy jól választottam-e 3 hónapja mikor s5öt vezzem Z1-Z3 helyett... :/


Am ha ennyi pénzért kellene telefont venni, én Sony M2-őt vennék.


Sony SP meg ezek közül amit leírtál már kicsit régiek (2 éve lehet jó volt az SP, de 1-2 év alatt is jöttek be új dolgok.)


Tehát Sony M2 ha rám hallgatsz :)

2014. nov. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Xperia E3
2014. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!