Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 Plus vagy Sony Z3...

IPhone 6 Plus vagy Sony Z3 vagy Samsung galaxy note4? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm a válaszokat ! :) Igen tudom elhajlik az iPhone....de én a többi telefonról is olvastam rosszat és mindenhol mást írnak... note 4 az tűnik a legjobbnak de van ahol azt írják , hogy mivel nagyon nagy a felbontása ezért gyorsabb az alma...

Egy nem elfogult véleményt szeretnék kapni tőletek , esetleg az akinek ezek közül van valamelyik leírná hogy mik a tapasztalati annak örülnék :)



Előre is köszönöm a válaszokat ! :)



2014. nov. 26. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Sony!!!!
2014. nov. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

honnan tudjuk neked milyen preferenciáid vannak?

ezek kb egyforma telefonok, leginkább az számít hogy az ios-t vagy az androidot tudod jobban kihasználni-összekötni a többi készülékeddel


vagy csak unatkozol és felteszel valami kérdést de egy nokia-ra sincs pénzed?

2014. nov. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most akarok venni...és mind a három teccik, nem tudom mit válasszak
2014. nov. 26. 17:17
 4/9 anonim ***** válasza:

pedig tényleg senki nem fogja tudni megmondani.

1. mert elég kicsi az esélye, hogy valaki mindhármat legalább 1-1 hónapig használta, max az egyiket, és akkor a másik kettőt ekézi, pedig sosem fogta a kezében.

2. ha mégis van olyan ember, aki mindhármat használta, akkor sem 100%, hogy neki(vagy mondjuk nekem) ugyanaz felel meg, ami neked.

példa szerint írja az első, hogy Sony...te megveszed, aztán megbánod, mert nem arra számítottál...igen, mindegyikről lehet rosszat olvasni, de lehet nálad kivételesen nem is hajlana el az iPhone, nem ázna be a z3 stb. nem érdemes más véleményére ilyen mértékben bízni a döntést, neked kell a telefon, nem másnak.

2014. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Ha nekem kéne én Samsungot vennék, mert szép nagy QHD felbontású kijelzője van és a kamerája is egész jó (az xperiáé jobb, de a Samsungnak nagyobb a kijelzője). A Xperiát szeretnél, a Z2-t vedd mert az sokkal olcsóbb és pont ugyanolyan jó.
2014. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem iPhone, az iOS a legjobb/leggyorsabb/legstabilabb rendszer.
2014. nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmivel se stabilabb mint az Android.
2014. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hehe
2014. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
iphone :) egyértelmű
2015. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!