Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet frissiteni a telóm...

Lehet frissiteni a telóm rendszerét?

Figyelt kérdés

Huawei Y300-am van. Gyárilag Jelly Bean (Google Android OS v4,1) rendszer fut rajta, de fogalmam sincs, h a készülékre van-e már elérhető frissítés, esetleg a KitKat?

Honnan tudjam meg, h van-e és h csináljam? Segitsetek, én hülye vagyok az ilyenekhez!



2014. nov. 26. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi a túróra használod a NETet, Googlet??

Beírod: huawei y300 kitkat és enter

Rögtön választ kaptál az első kérdésedre!!!

A hogyan is ott van általában. Ha nem, Google megkeresi Neked!

Sok sikert!

2014. nov. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tegnap kérdezted meg ugyanezet? Azóta változatlan a helyzet. Nincs és nem is lesz hozzá gyári frissítés. Főzött romot viszont jó eséllyel találsz ami frissebb.
2014. nov. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1. semmit nem értek azokbol a cikkekből, amiket zsenik irtak szaknyelveken... azt mondod, használjam a google-t ahelyett h itt kérdezem meg, de te meg minek válaszolsz ha nem tudsz normálisan a kèrdèsemre felelni? -.-

#2. Nem kérdeztem semmit ezzel kapcsolatban. nem tudom ki az a főzött rom, de ha rootolást jelent, akkor kizárt!

2014. nov. 26. 17:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok és normálisan válaszoltam.

Mi volt a kérdés? Van-e Kitkat?

Megadtam a linket, most ide is másolom!


""SlimKat Android 4.4 custom ROM for Ascend Y300 ...

huaweinews.com/2014/04/slimkat-kitkat-ascend-y300/Oldal lefordítása

2014. ápr. 23. - If your Y300 is still running stock firmware and you don't know how to ... of CM11 being available for Y300 after few weeks of Android KitKat release by Google. [link]

Android 4.4 KitKat Custom ROM for Ascend Y300 - HUAWEI ...

huaweinews.com/2013/.../android-4-4-rom-ascend-y300...Oldal lefordítása

2013. dec. 12. - About 2 months ago we wrote about the availability of Android 4.3 Cyanogenmod 10.1 custom ROM for Huawei Ascend Y300 and G510 ...""


Itt az látszik, hogy igen, van KitKat!

Ez volt a kérdés.

És ezt Te nem tekinted normális válasznak??

Akkor szerinted mi?

2014. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rootoolni sem mer, te meg főzött romot ajánlgatsz neki? Válaszolva a kérdésre: hivatalos frissítés tudtommal nincs.

Főzött ROM: ha pl van android 4.1-ed, és lassú/nem tetszik, akkor tölthetsz le rá újabbat, de ez egy nem hozzáértőnek veszélyes lehet, és a garanciának is byebyet mondhatsz. (Bocsi ha nem pontosan fogalmaztam, de én is csak rootolás előtt olvastam róla néhány szót.)

2014. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elfogadom, hogy nem ért hozzá, hogy nem mer, akar rootolni, de akkor is ez "szövege" minősíti.

Én egy utat mutattam neki, amit nem akar járni, rendben.

"de te meg minek válaszolsz ha nem tudsz normálisan a kèrdèsemre felelni?"

Mi volt itt a nem normális? Miért igy reagál??

Mert névtelen??

2014. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az nem volt normális h google-t ajánlgatsz. Most az ember vagy ad tanácsot vagy akkor nem kell irni, de azzal 'oltogatni' h google meg entet... hidd el ha a neten találtam volna èrthető segitsèget, akkor nem itt kérdezem meg a nèptől.

na de lényeg, h buherálni nem fogok, ha nincs frissités, akkor nincs, leszarom :)

2014. nov. 27. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!