Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt Galaxy S4 (ismerőstől...

Használt Galaxy S4 (ismerőstől) vagy bontatlan, új, garanciális Huawei Ascend p7?

Figyelt kérdés
Kb ugyanazon az áron (70-75ért) tudom megszerezni mindkettő telefpnt. Melyiket érdemes, és miért?

2014. nov. 26. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az alapján döntenék hogy melyik tetszik jobban, mert kb. egyforma hardverben a 2 telefon. Nekem külsőre és szoftverben is az S4 tetszik jobban. A P7-et még nem nyomkodtam, de annak jobb az előlapi kamerája, és a gari sem utolsó szempont. Szerintem menj be egy telefonos üzletbe és tapogasd meg a P7-et és az S4-et is, ezután dönts. :)
2014. dec. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Év legnehezebb kérdése! Lassan 2015 legnehezebb kérdése. Én se tudok dönteni. De s4 valamivel jobb. Ha megnéznéd AnTuTu Benchmark-nál hogy s4 20ezerrel több pontot nyert. De P7-nek fém boritása van.
2014. dec. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A P7-nek isteni fogása van, de a felhasználói felület szépen tud akadni rajta. Teljesítményben jobb az S4 (ezt választanám, mondjuk S5-öm van :) ), csak nézd meg, hogy nem max fényerőn volt-e használva, mert beéghet. Szerviszmenüben meg tudod lesni, tárcsázóba üsd be: *#0*#, és a Receiver-re bökj rá. Ez egy fehér hátteret behoz. Nézd meg, hogy látsz-e formákat, elszíneződéseket, szövegeket, csíkokat (ez a beégés), elsősorban felül a status bar szokott beégni, meg az alsó ikonok (telefon, névjegyzék, üzenetek, Chrome, alkalmazások gomb). Ha nincs beégve, akkor S4 (automata fényerőn használva, vagy 1/3-on manuálisban), ha be van, vagy maxon használta végig, akkor P7 (vagy egy másik S4, ami nincs beégve :D)
2015. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak +1. Nekem is S5-m van. :) és nekem valahogy így néz ki: --●--------- □

Auto.

2015. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Az teljesen rendben van, de igazából én nem automatázok, mert jobban merít, mintha manuálisan állítgatom úgy, hogy lássam mi van a kijelzőn. Pl felhős időben már felveszi majdnem maxig, én még 1/3 és fél között látom.
2015. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!