Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen külső akkumulátort...

Milyen külső akkumulátort ajánlotok?

Figyelt kérdés

Külső akkumulátort szeretnék vásárolni, maximum 3000 forintért. Melyik a legjobb ebben az árban? Egyes kínai gyártmányúak 1000 forintért írnak 5000 mAh-t, de ezek többnyire nem valósak.

Szóval szerintetek melyik jó?



2014. nov. 27. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
körülbelül árban arányosak a kapacitások, én azt vettem észre. 3ezerért inkább valami kisebbet kapsz, nem tudom mekkora lenne a célszerű, nekem egy 5200 mAh-s wayteq yoobao magic cube 2 típusú külső akksim van, ez 5600 Ft, ahogy nézem. én meg vagyok vele elégedve, a 2000 mAh-es telómat 2x simán feltölti. esetleg van ez a yoobao elfin, ami 2600 mAh-s, de az is kb. 4ezer, az meg úgy eléggé rossz ár-érték arányú, de a lényeg, hogy 3ezerért nem nagyon lehet találni, az ilyen olcsón sokat ígérőket pedig tényleg jobb elfelejteni...ma láttam olx-en valaki 16ezerért árult 50000 mAh-sat...:D
2014. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Xiaomi Mi Power Bank
2014. nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is a xiaomit javaslom. Kb 3500-ért megkapod az 5200-ast.

Nekem már úton van a 10400-as remélem, hogy hamarosan megérkezik. :)

2014. nov. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja igen, az 1000Ft-os vackokat ne vedd meg.

A xiaomit is hamisítják, és rettentő gagyikat készítenek. Kigyulladnak, nagyon hamar tönkre mennek és úgy összességében az elektronikájuk nagyon gány.

2014. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Antec. Hirtelen nem tudom mennyi, de sokmiliamperórás ami nekem van.

Napokig bírja töltés nélkül.

2014. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
engem az érdekelne,h Ti honnan rendeltétek,vagy szereztétek be az általatok emlitett jó minőségű töltőket?
2014. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!