Samsung galaxy S5?

Figyelt kérdés
Nemrégiben jött meg az új telefonom. Olyan gondom lenne vele, hogy nem tudok letölteni semmit sem a play áruházból. Ha olyanja van, akkor bármennyi alkalmazást le tudok tölteni,de ha olyanja van, akkor egy darabot sem. Mindig azt írja ki ilyenkor, hogy nincs elég hely a belső memórián. Hát, 16GB belső memória és 32GB-s kártya nem hiszem, hogy pár nap alatt megtelne. Ha gépre feldugom, akkor is szépen mutatja az értékeket, hogy ennyi meg ennyi szabad hely... De mikor letölteném, ezzel szakad meg az összes, hogy nem tudom letölteni. Ezzel a problémával mit tudok csinálni??

2014. nov. 27. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Rootold és helyezd át az alkalmazásokat a kártyára vagy törölj a sok süketlenségből amiket letöltöttél.
2014. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nemhiszem, hogy egy 2 napos telefont azonnal rootolni kellene. Mellesleg, csak 5 alkalmazást töltöttem le. (facebook, instagramm, viber, messenger)
2014. nov. 27. 19:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor ott valami bibi van,mert ennyitől még bőven nem telik meg.
2014. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De micsoda?? Erre nem tudok se én, eddig senki se rájönni. :/
2014. nov. 27. 19:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Eredeti?
2014. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát, őszintén megvallva, nem tudom biztosra. E-bayről lett rendelve, de ár szerint eredeti.
2014. nov. 27. 19:36
 7/9 anonim ***** válasza:

:D

Samsung kies kezeli?

2014. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem annyira a Kies-t... Egyszerűen nekem nem vállt be.
2014. nov. 27. 19:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Felismeri s5-nek? Mert ha nem akkor nem eredeti.
2014. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!