Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microról-Nanora SIM kártya...

Microról-Nanora SIM kártya váltás?

Figyelt kérdés
Most vásároltam új készüléket amibe már nano SIM kártya kell és nekem ugye micro van. Ha elviszem a szolgáltatóhoz ott ingyen kicserélik és a számomat is át tudom vinni?

2014. nov. 27. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen és igen
2014. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ingyenes nem biztos, azt van ahol csak új díjcsomagra, vagy ott vett készülékre adnak/nagyon jó fej munkatárs kell.

(Tőlem le akartak húzni érte 3k-t a T-nél.)


A második fele viszont biztos igaz, ez csak egy sim kártya.

2014. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi akkor majd elbaltatok a telekomba és remélem hogy nincs hiány belőle. Ja igen a régi sim kártyám vigyem? Vagy ezt a cserét meglehet oldani neten keresztül is?
2014. nov. 27. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Kellene azért, hogy vidd, igen.

Bár anélkül is meg tudják oldani, de nem árt ha ott van.

2014. nov. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a kártya több mint 2 éves, akkor kötelesek ingyen cserélni, nekem is ingyen cserélték!
2014. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!