Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tegyem fel a fóliát?

Hogyan tegyem fel a fóliát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni.

Vettem egy üvegfóliát iphone 5shez, amihez adtak nekem egy hátlapi fóliát is, viszont olvastam hogy a középső részen nem tapad rá megfelelően.

Adtak a telefonhoz még egy olyan fóliát mint a hátlapja és arról le kell húzni egy nagyjából akkora méretű zöld színű fóliát mint a nem ragadós rész a hátulján. Ezt mire kell használni? Valahogy ezzel kell megbuherálni hogy normálisan rátapadjon vagy teljesen másra való? Esetleg tapasztalata van valakinek hátlapi fóliával, hogy tényleg nem ragad rá megfelelően?



2014. nov. 28. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
én www.xprotector.hu -n vettem iphone 5s-hez edzett üveg kijelzővédő de nem volt vele semmi gond
2014. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És a hátlapra a sima fólia? :)
2014. nov. 28. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!