Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kalibrálás után működni fog...

Kalibrálás után működni fog az érintő?

Figyelt kérdés

Van egy Xperia SP-m, melyben LCD-t kellett cserélni. Csere után kiderült, hogy az érintőkijelző egy centis sávban nem érzékel. Ha factory resetelem, akkor talán újrakalibrálódhat, és működni fog?


Azért kérdezem, mert még nem kaptam vissza a telót.



#Xperia #SP #kibasznámazablakon
2014. nov. 28. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

LCD csere előtt (gondolom, betört) működött az egész érintőpanel?

Ha nem tudod, mindegy.

De ha működött betört kijelzővel is, akkor valószínűleg a szervizben baxtak el valamit. Ebben az esetben én reklamálnék...


Szerintem ez hardveres probléma, és nem fog semmi sem bekalibrálódni. De egy próbát megérhet...


Ha meg tényleg hardveres probléma, és nem a szerviz baxta el, akkor bizony megint költhetsz rá...

Szerintem már kb. ott tartasz, hogy olcsóbb újat venni...

2014. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A törés előtt működött. Na utána fogalmam sincs, hogy működött-e vagy sem, mert az LCD tropára ment.

Igen, tudom, hogy már olcsóbb egy használt teló.

Szerinted érdemes ebay-ről rendelni érintőkijelzőt?

És azt beszereltetni?

2014. nov. 28. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Reklamálni! Ha cserélték az egészet akkor hibás darabot raktak bele.
2014. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy csak az LCD-t cserélték. Az érintő maradt. Szóval azt nem cserélték. Sajnos benne van a pakliban, hogy a szerelő rontotta el.
2014. nov. 28. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!