Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv. Szeretnék venni egy...

Üdv. Szeretnék venni egy galaxy S4 et, csak most lemaradtam a black friday-ról, következő akvió mikor várható? és kb mennyiért vehetem meg?

Figyelt kérdés
ilyen havidíjas csomagok nem érdekelnek.
2014. nov. 28. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem várj karácsony utánig, ha nem sürgős. Ilyenkor lesznek még nagy akciók, meg ugye mindig jönnek újabb modellek, de szerintem januárban, ha minden jól megy akkor már 100 körül/alatt lesz már függetlenül.


Amúgy én az eMAG-os akciót néztem ma, de a rendes S4-et nem akciózta le csak a butított Value verziót.

2014. nov. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hétfőn lesz a cyber monday

akkor lesznek még nagyobb akciók

2014. nov. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Masodik valaszolo : ez a cyber mondayt a tmobile is megtartja? Vagy magyarorszagon hol tartjak meg meg?:)
2014. nov. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az első válaszolónak: én is néztem az 89 ezer volt,az már jó ár nem?

második válaszolónak: pontosan mi ez a cyber monday? most hallom elsőnek

2014. nov. 29. 10:00
 5/6 A kérdező kommentje:
újjabb model sztem nem fog jönni mert most jött ki a galaxy alfa,meg a note 4
2014. nov. 29. 10:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Neked kell eldöntened, hogy melyiket szeretnéd, mert S4-ből is már van több fajta és érdemes összenézni, hogy melyik mit tud, mert az S3-nál is csináltak ilyen "ráncfelvarrott" újabb kiadásokat, amik olcsóbbak, mint az eredeti modell.

Össze kell hasonlítani őket, mert van amiben az eredeti S4 jó, de van amiben a Value meg ki tudja milyen verzió a jobb.

2014. nov. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!