Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik platform és telefon...

Melyik platform és telefon lenne leginkább nekem való?

Figyelt kérdés
Szemezgetek okostelefonokkal - eddig inkább kimaradtam a buliból, de láttam több helyen is, hogy léteznek olyan alkalmazások rájuk, amivel pl. fényerősséget, hangintenzitást, geolokációt és hasonló méréseket lehet végezni (gondolom nem érnek fel egy profi, kalibrált méreszközzel, de nekem ez is jó). Használtban keresek ilyen okostelefont 15-20, max. 25-30 ezer forintig (Karácsony után úgyis lemegy az áruk). Melyik OS a legjobb erre? Android, WP, Blackberry? Esetleg konkrét készülék?

2014. nov. 29. 10:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem játszani meg menőzni kell, tehát nekem tök mindegy, hogy mennyi idő alatt tölti be az Angry Birdsöt meg ilyenek. Szenzorikai minőségben nem tudom mennyire térnek el ezek a készülékek, de mindenkép kell GPS (a már említett geolokáció) meg egy közepes képminőségű kamera (mivel gondolom pár app a képfeldolgozáson alapszik), de igazából ennyi, a többiben nekem a már fent leírtak a fontosak.
2014. nov. 29. 11:03
 2/3 A kérdező kommentje:
Esetleg a 3-as Iphoneok? Vagy tabletek?
2014. nov. 29. 11:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Android - Erre van a legtöbb alkalmazás, le lehet tölteni GPS-t, de WiFi, vagy legalább mobilinternet kell hozzá. 30.000-ért ha ügyes vagy, OLX-en kifogsz egy jó állapotú Sony Xperia SP-t, ami ennyiért szerintem nagyon jó. De Xperia L-t biztosan találsz, az is tökéletes telefon számodra, és még gyors is(tapasztalat).


WP - A rendszer suhan, az alkalmazások gyorsak. Sajnos csak egy Lumia 520-at volt szerencsém 2 hónapig használni, de nagyon jó tapasztalataim vannak. A GPS internet nélkül is működik, és ha nincsenek nagy igényeid a játékok kapcsán(be kell vallani, nem játékra találták ki ezt a rendszert, és a telefont se, de a híresebb játékok például Asphalt 8 megtalálható, és el is fut rajta.)


Blackberryt még nem használtam, sőt, nem is tartottam a kezemben, szóval erről nincs véleményem.


Neked kell eldönteni melyik rendszert szeretnéd használni, és milyen célokra.

2014. nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!