Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rengeteget bújtam már a netet...

Rengeteget bújtam már a netet ezzel a kémprogrammal kapcsolatban amit mobilra lehet telepíteni. Nokia 500 telefonra szeretnék kémprogramot és nem hiszem el hogy a mai fejlett technológiával erre a telefonra nem lehet. Vagy csak én nem találtam?

Figyelt kérdés
Én egy aggodó anyuka vagyok,csak a gyerekemet akarom "szemmel" tartani!
2014. dec. 1. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Ahhoz okosabb telefon kéne.
2014. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tengor ***** válasza:
90%

Ettől függetlenül még illegális, amit tervezel. A saját gyerekedet sem figyelheted meg a tudta nélkül!

Ahogy írták a telefon nem túl okos, szóval valószínűleg nem fogsz tudni "okosságot" rátenni.

2014. dec. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Iiiigen, bizonyára az vagy. Nem mintha ettől máris etikussá válna a dolog.
2014. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már nem fejlesztenek ré Symbianra, normális alkalmazások sincsenek már, ilyen főleg nincs.
2014. dec. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyereked tuti okosabb mint te, főleg informatikai dolgokban. Rá fog jönni, és amit akkor kapni fogsz, azon majd ráérsz akkor gondolkozni, amikor az idősek otthonában hónapokig senki sem látogat...
2014. dec. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!