Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Légyszíves írtok olyan oldalak...

Légyszíves írtok olyan oldalakat ahol jó minőségű telefontartót lehet venni jutányos áron Samsung Galaxy S3 minire?

Figyelt kérdés
Romániában élek ezért olyan oldalakat írjatok ahonnan lehet külföldről rendelni. Válaszaitokat előre köszönöm és bocsi, hogy hosszú voltam!

2014. dec. 1. 18:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az Aliexpress-ről rendeltem hármat is a páromnak, mindegyik tökéletesen passzol.


[link]

vagy

[link]


Én Maestro bankkártyámmal szoktam fizetni, eddig kb. 20-szor vásároltam náluk és nagyon elégedett vagyok velük.

Megbízhatóak, az idei év tőzsdei szenzációja ők voltak.

Arra azonban számítani kell, hogy ingyenes postával 3 hét alatt ér ide Ázsiából a cucc.

Remélem segítettem.

2014. dec. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!