Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iphone6-ot hoz be egy...

Egy iphone6-ot hoz be egy ismerősöm amerikából (kártyafüggetlen), ami nagyon megéri nekem, viszont azt hallottam hogy EU-sítani kell a telefont. Mennyibe kerül és mit tudtok erről?

Figyelt kérdés
A telefon kártyafüggetlen és tax-al együtt 707dollár kb 160ezer ft

2014. dec. 1. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
És akkor ebben mi a nagy biznisz? 180ért lesz garanciád is.
2014. dec. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az hogy itthon 210-től kezdődik a telefon,azt meg megkapom 160ért 2év apple garanciával
2014. dec. 1. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:
A garanciád az usa-ba szól..
2014. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az apple garancia mindehova érvényes
2014. dec. 1. 20:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerinted.
2014. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod kérdező. Olvasd el figyelmesen az apple.com oldalon az usás iphoneokra vonatkozó garanciális feltételeket.
2014. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nagyon nem éri meg :D

Egyszer már énis majdnem besz*ptam ilyen USA iPhone-nal. Nem ajánlom. Mellesleg én cégen keresztül ÁFA mentesen 140ért vettem 6ot :)

2014. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

és még büszke is vagy rá,hogy áfa nélkül veszed,gratulálok...gondolom első sorban kiabáltad,hogy le a netadóval,Orbán takarodj!

ezért tart itt az ország,mert ilyen a mentalitás,de ha esetleg mentőt kell hívni anyádhoz majd,mert haldoklik,akkor örülj neki,hogy áfa mentesen vehettél telefont,mert a mentő orvos fizetése lehet pont a te iphone6-osod áfájából lenne kifizetve.Lopjál büszkén,és hírdesd is..

2014. dec. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még nem találkoztam ennyire naiv emberrel aki azt hiszi a kis ember lopja meg az államot.
2014. dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!