Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, Xperia E3-at...

Mit csináljak, Xperia E3-at kapok, de mégis Note 2-öt szeretném? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ugye karácsonyra e3-at kapol,a tesóm pedig a Note-ját anyumnak adja.De anyukámnak életében nem volt okos telefonja csak Champ 2,meg annál rosszabbak.A tesóm rendelt Note 3-at .Viszont az E3-ról kiderítettem,hogy csak 1.7 gb felhasználható belső memóriája van és nekem az nem lesz elég.Anyukám viszont csak Facebookot használna rajta,szinte semmit.Szerintetek mondjam el neki?Nem szeretném elszomorítani hisz látszott rajta hogy örül neki.Mindjárt itt a karácsony és nekem még kétejeim vannak. S.O.S.!

2014. dec. 1. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor kérj bele sd kártyát is...
2014. dec. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Így is drága,és van egy 2gb-os,tuti nem kapok... :(
2014. dec. 1. 23:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Karácsonykor, amikor anyukád majd netán szenved a kapott telefonjával, ajánld fel neki, hogy cseréljetek.
2014. dec. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak neki azért lenne jó,mert ugye nagy a kijelzője,de majd meglátom,még nem láttam élőben.Csak így egy önző majomnak érzem magam.Köszönöm nektek,mentek a zöld kezek! ;)
2014. dec. 1. 23:52
 5/9 A kérdező kommentje:
Az E3-at nem láttam még,eddig M-et terveztünk csak nincs már a boltokban.
2014. dec. 1. 23:53
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek elég lenne bele egy 8 gigás kártya?
2014. dec. 2. 07:01
 7/9 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy 1 év után szenvedni fogsz vele elég rendesen\:
2014. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Miért?
2014. dec. 3. 15:05
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy rájöttem,hogy az E3 egy gyönyörű teló,élőbe megnéztem,és jó nagy is.A tesómnak meg nem sikerült venni,becsapták :/ Amúgy is imádja azt a telót,szóval...de nem bánom.Sőt!Örülök,hogy így alakult,anyukám meg kap egy olyat,ami nagyon tetszik neki. :) Mindenki jól jár,apukám meg lehet,az enyém. :) Happy end :D <3 (Kicsit fölösleges volt a kérdés xd) Amúgy kedves utolsó,melyikkel lenne a baj,s miért? :)
2014. dec. 3. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!