Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy iphone...

Szeretnék venni egy iphone 4-et Többi lent?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni egy iphone 4et használtan, de szeretnék valamit aláieatni az eladótol hogyha véletlenül letiltanák meg hogy nem klón-e ha valameik igy lenne akkor mindent vissza

Szoval ha valakit megkérhetek arra aki jól fogalmaz irna nekem egy ilyen adasveteli feleseget de minden legyen bennt amit emlitetten

Nagyon megköszönném


2014. dec. 2. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
miért akarsz iphone 4-et venni? több, mint 4 éves telefon, nem jó már semmire.
2014. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd előző, neki Iphone kell, még ha négy éves is. Hát legyen meg az öröme.
2014. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. Valaszolonak köszönöm a segítséget

2. Nak pedig: tudod nem mindenki teheti meg hogy megvegye az iphone 5-6 ot meg hogy anyuci meg apuci kifizeti neki. Én saját magam kerestem meg rá a pénzt 16 évesen, ugyhogy szerintem majd en eldontom mit szeretnek

2014. dec. 2. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Én vagyok az első meg harmadik, és megértem hogy te ilyet akarsz, de valamelyest igaza van a másodiknak is. Most hiába van rajta az alma, nem minden. Ez egy több éves régi elavult telefon. De ha te eldöntötted hogy ez kell, akkor tégy így, szíved joga.
2014. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

még így is jobban használható telefon mint az ugyanennyiért kapható androidosok


szóval jól jár vele a kérdező

2014. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó, ez azért nem teljesen igaz. az iPhone 4 már valóban lassú, és pont ugyanarra a sorsra fog majd jutni jövőre, mint a 3GS, hogy jön a következő főverziós frissítés, nevezzük iOS 9-nek, és a legnépszerűbb alkalmazásokat majd arra fogják optimalizálni, esetleg kikötik, hogy iOS 8 alatt nem használható...és akkor csak úgy tudsz appokat leszedni, hogy jailbreak és felteszel egy régebbi verziót...

ha valaki mutogatni, kamerázni, telefonálni, szóval alap funkciókra veszi, akkor természetesen igaz, amit írsz, hogy jóval megbízhatóbb, mint egy hasonló korú és árú androidos társa, de azt sem szeretné az ember, ha valaki azért fikázná az iOS-t, mert megvette az egyik régi modellt, ami akadozik, gond van vele stb. különben is, a 4S maximum 10ezerrel drágább, ha használtpiacon gondolkozunk...mégis az egy sokkal életképesebb döntés, mint 4-et venni.

2014. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!