Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » WP 8.1-en a Viber miért nem...

WP 8.1-en a Viber miért nem értesít?

Figyelt kérdés
Amikor letöltöttem, egy üzenetnél értesített, utána már nem, így csak akkor tudom meg, hogy van üzenetem, amikor megnyitom.

2014. dec. 2. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
mert egy hulladék...nekem is néha értesít, néha nem...ma is például 3 db értesítésbe közölte velem, hogy x ember beregisztrálta a telószámát...
2014. dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalam mindig értesít. Lumia 925
2014. dec. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam is mindig értesít (930) tesómnál is (920) és barátnőjénél is (1020)
2014. dec. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is 930-asom van, de nem akar működni. Most telepítettem újra, de semmi értesítés, pedig a beállításoknl engedélyezve van a Viberen belűl.
2014. dec. 3. 09:34
 5/7 anonim ***** válasza:
és a beálltások - értesítések+múveleteken belül?
2014. dec. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ott a Vibert ki se adja, csak az alapokat (telefon, üzenet, wifi stb.) és az fb-t, fb messengert
2014. dec. 3. 09:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben annyit észrevettem, hogy amikor írnak, akkor a csempén ott egy egyes, szóval ott kijelzi, de ugye arról se értesít, szóval csak akkor tudom, ha ott vagyok a csempéknél, és nézem
2014. dec. 3. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!