Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az az "egyéb", ami foglalha...

Mi az az "egyéb", ami foglalhatja a helyet?

Figyelt kérdés
A telefonom egy ideje lelassult és barátaim ajánlásával letöltöttem a Clean Mastert. Na ott egy érdekes diagrammot találtam arról hogy mi mennyit foglal: zenéim alig vannak, 3 alkalmazás és jegyzeteim kitörölve, de egy "egyéb" elfoglalja a RAM-ot és a memóriát is (ami sztem nem meglepő). A képekre gyanakszom hogy azok miatt van ez, de a CM a "pictures"-re alig irt ki valamit.. Ha segít 2gb memória és kb.800 kép... Annyi kép foglalhat el 1,1gb-ot? Ha nem mi lehet az ami ennyi helyet elfoglal?? (Nem vírus, hetente ellenőriztetve NOD-dal)

2014. dec. 2. 21:50
 1/7 Wadmalac ***** válasza:

Egyéb: alkalmazások data és ogg fájljai például. Ottmaradt könyvtárak appok törlése után, már használatlan hulladék fájlok stb.

A Clean Master ezek alatt érti a "szemét kitakarítása" kifejezést.

2014. dec. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De naponta takarítom és azt takarítások után írja ki mindig...
2014. dec. 5. 15:23
 3/7 Wadmalac ***** válasza:
Hát, a CM sem egy félisten, amit nem tud értelmezni, inkább békén hagyja.
2014. dec. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És milyen "egyéb" foglalhat el pontosan 988,58 MB-ot ha nem App, nem fénykép/videó, nem Auudió, nem Apk, nem is Letöltés, hanem egyéb?? Mi az és hogy tudnám eltüntetni??
2014. dec. 22. 21:38
 5/7 valaki 1234 válasza:
Rakd vissza a gyári beállításokra a telefonodat és elvileg kitakarítja a ramodat , persze a számodra fontos dolgokat másold át a pc -re
2014. dec. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:
Játékok ogg fájljai, sok egyéb szemét lehetséges.
2015. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
...vagy obb?
2015. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!