Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone telefonon, letöltöttem...

Ozsi84 kérdése:

Iphone telefonon, letöltöttem a Gmail levelező app. -ot, és ha címkébe érkező levelem jön nem jelez a telefon semmit. Push bekapcsolva, értesítések bekapcsolva. Miért nem kapok értesítést címkékbe érkező levelekről?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a konkurencia mail fiókját használod.
2014. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert ez az alapértelmezett beállítás. Gmail Appon belül menj be a beállításokba (menüben kis fogaskerék ikon), és ott be tudod állítani, hogy mire (Összes/primary/semmi) jöjjön értesítés.
2014. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a leírásod, de sajnos ez van beállítva, hogy az összes új email...és semmilyen értesítést nem kapok. Amúgy azért töltöttem le a "konkurencia" gmail-es app-ot mert a gyári levelezője sem jelezte ugyan így a címkébe érkező leveleket, és mivel gmail-es címem van gondoltam ezzel sokkal jobban kompatibilisebb lesz a levelezés.
2014. dec. 4. 09:57
 4/5 anonim ***** válasza:

#3: akkor próbáld meg megváltoztatni az értesítési beállításokat, ki/be kapcsolni az értesítéseket Gmail esetén, majd újraindítani a Gmail appot.

Én csak fő fiókra használom (és nem használok címkéket), ezért nem tudom megerősíteni, hogy esetleg alkalmazás hibáról van-e szó, de ennek meg kéne oldania. Esetleg próbálj meg hibajelentést küldeni (ezt is beállításokon belül tudod megtenni), mert Google-nél (szerveroldalon) van a probléma.

2014. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítséged, akkor próbálkozok még. :-)
2014. dec. 5. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!