Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem csinálok Apple ID-t...

Ha nem csinálok Apple ID-t akkor van olyan funkció, alkalmazás, . Amit nem is tudok majd használni (iphone 4s)?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
AppStore, iTunes, iBooks, iCloud, stb.
2014. dec. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket olvastam, bár még nem nagyon tudom mik is ezek. A kérdésem inkább az lenne, hogy pl. facebook telepítéséhez is kéri az Apple ID-t, ami azt jelenti, hogy nem tudom használni, ha nem regisztrálok ide?
2014. dec. 3. 23:30
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
mivel másképp nem tudod hivatalos módon letölteni, ezért nyilván muszáj lesz ahhoz ID-t regisztrálnod.
2014. dec. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy le tudd tölteni az alkalmazást már kell, hogy legyen AppleID-d, viszont böngészőből anélkül is használhatod.

Szerintem csinálj azonosítót, sok hasznos dologból kimaradsz nélküle.

2014. dec. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Biztos nagyon amatőr dolgot kérdezek, de ezek nem fizetős dolgok, igaz? Nagyon nem ismerem még ezt a világot, nem szeretném ha lenne egy jó kis egyenlegem csak mert belépek ide-oda és nézelődök.
2014. dec. 3. 23:44
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudsz a telefonod előfizetésének (illetve feltöltőkártyának) terhére fizetni Apple alkalmazásboltban, tehát ettől ne tarts.

Apple ID létrehozása ingyenes. Arra ügyelj, hogy először egy ingyenes alkalmazást tölts le, és ennek kapcsán regisztrálj, különben kérni fogja a bankkártyád adatait.

Egyébként rejtett költségekbe sosem fogod magadat verni AppStore kapcsán (még ha meg is adod a bankkártyát, akkor sem), ugyanis ezért USA-ban keresztbe perelnék.

2014. dec. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget!


Facebook kapcsán akartam regisztrálni és kérte is a kártyám adatait, így ki is léptem belőle.

2014. dec. 4. 00:44
 8/11 anonim ***** válasza:

ne szarozz már, regisztrálj apple id-t

mitől félsz?

többszáz millióan használják, senkit se vertek még át

igazi hülye magyar gondolkodás ez

2014. dec. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor nem fogadtad meg a 6-os válaszadó tanácsát. ELŐSZÖR egy ingyenes alkalmazást kezdj el letölteni, majd ekkor kéri, hogy regisztrálj...ne előtte...
2014. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Facebook ingyenes és mégis kérte, de azóta már sikerült kártya megadása nélkül regisztrálnom és használom is, köszönöm a segítségeket! Nem hiszem, hogy ez magyarság, inkább körültekintő életmód, szemlélet kérdése.
2014. dec. 10. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!